spotkanie z młodymi czytelnikami

Filia w Przyworach

02.03.2021r. –  Przyjaciele biblioteki.

Temat spotkania - „Poszukiwacze wiosny”.

W dniu dzisiejszym po raz pierwszy do biblioteki przyszły dzieci, które chcą uczestniczyć w popołudniowych spotkaniach dla najmłodszych.

W związku ze zbliżająca się wiosną w naszej bibliotece, wspólnie z Młodymi Czytelnikami spotkaliśmy się, ażeby przygotować się do nadejścia tej przepięknej pory roku.

Na wstępie przeczytaliśmy oraz omówiliśmy bajki „Jestem przedszkolakiem-wiosna” Agnieszki Antosiewicz, „Kajtuś w ogrodzie”oraz „ Dziecię Elfów” Hansa Chrystiana Andersena.

Kolejnym etapem spotkania było samodzielne sadzenie przez dzieci roślinek, które przy odpowiedniej pielęgnacji pięknie zakwitną.

Na koniec dzieci otrzymały kolorowanki z „Panią Wiosną”, wypożyczyły książeczki i wraz ze swoimi nowo zasadzonymi roślinkami wróciły do domów.

Dziękuję bardzo za miło spędzony czas.

Ewa Fajlert

nowoci 09.09 016.jpg