Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowie Opolskim

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

konkurs

Email Drukuj PDF

Filia w Przyworach

07.12.2016 – „Warto poznać… wywiad z ciekawą osobą” – podsumowanie konkursu

 

W Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu odbyło się podsumowanie konkursu pod hasłem „Warto poznać… wywiad z ciekawą osobą”. Konkurs  był  skierowany do uczniów szkół podstawowych z klas 5-6 i przeprowadzony w bibliotekach publicznych powiatu opolskiego.

Prace do konkursu dostarczyli uczniowie Mateusz Bartylla i Dawid Słowik z klasy 6 Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Katach Op.

Na 79 prac nadesłanych z powiatu opolskiego do WBP Opole w kategorii wiekowej przyznane były 3 miejsca i wyróżnienie. Uczeń Mateusz Bartylla zdobył wyróżnienie za wywiad z jego ciocią - stewardesą Dominiką Krawczyk z Dubaju. Na podsumowaniu konkursu w WBP Opole Mateusz otrzymał dyplom oraz nagrody rzeczowe, a także odbyła się wycieczka do Muzeum Piosenki Polskiej w Opolu. Natomiast Dawid Słowik otrzymał dyplom za udział, który zostanie mu wręczony na apelu w szkole.

Bardzo dziękuję uczniom za udział w konkursie, a mgr Marzenie Naumowicz z SP w Kątach Op. za koordynowanie konkursu w szkole.

Monika Silarska

 


 

Szukaj na stronie

Katalog oraz GIG

 

Linki

Grafika losowa

nowoci 09.09 022.jpg

Statystyki

Użytkowników : 1
Artykułów : 1097
Zakładki : 1
Odsłon : 639630

Licznik odwiedzin

538385
DzisiajDzisiaj332
WczorajWczoraj720
Wizyt w tygodniuWizyt w tygodniu1704
Wizyt w miesiącuWizyt w miesiącu11129
Łącznie wizytŁącznie wizyt538385

Zapytaj Bibliotekarza