Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowie Opolskim

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Spotkanie DKK

Email Drukuj PDF

Filia biblioteki w Przyworach.

Dnia 07.06.2016 roku – spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Stało się już tradycją, że w czerwcu dzięki uprzejmości Państwa Beaty i Rudolfa Malik Panie z DKK spotykają się w ich uroczym
„Zakątku leśnym”.

Temat spotkania: „ Medycyna konwencjonalna i niekonwencjonalna”

Zaproszona na to spotkanie Pielęgniarka Środowiskowo – Rodzinna Aleksandra Polańska, na podstawie książki Jerzego Zięby wypowiedziała się na temat Vitaminy C, która ostatnio zrobiła się bardzo „modna” w naszym środowisku. Książka zwraca uwagę na parę ważnych kwestii dotyczących suplementacji naszego organizmu witaminami czy minerałami. Fakty przytaczane przez autora są porażające. W zasadzie to co na co dzień słyszymy w mediach na temat tzw. zdrowego trybu życia, odżywiania, leczenia (choćby cholesterolu) okazuje się nie być do końca prawdą, a co gorsza może przysparzać  problemy zdrowotne. Czy medycyna jaką znamy pomaga czy szkodzi? Czym są choroby i czy każdą można wyleczyć? Farmacja czy naturalne środki? Czy ukryte terapie są naprawdę ukrywane?

Książkę warto przeczytać, bo pozwala inaczej spojrzeć na znane i nieznane fakty. Może być impulsem do poszukiwania zdrowych i naturalnych sposobów radzenia sobie z chorobami, a nawet zapobiegania ich powstawaniu.

Państwu Łucji i Norbertowi Gajda dziękujemy za pyszny kołacz, a Państwu Beacie i Rudolfowi Malik za  mile spędzony czas na ich posiadłości.

Monika Silarska

 

 

Szukaj na stronie

Katalog oraz GIG

 

Linki

Grafika losowa

image298.jpg

Statystyki

Użytkowników : 1
Artykułów : 1203
Zakładki : 1
Odsłon : 935803

Licznik odwiedzin

736254
DzisiajDzisiaj563
WczorajWczoraj1438
Wizyt w tygodniuWizyt w tygodniu563
Wizyt w miesiącuWizyt w miesiącu6947
Łącznie wizytŁącznie wizyt736254

Zapytaj Bibliotekarza