spotkanie DKK

Filia w Raszowej

05.02.2020- Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Omówiono książki :  Magdalena Witkiewicz, Stefan Darda-„ Cymanowski młyn”- to połączenie thrillera i powieści obyczajowej .Historia książki to tajemnice grozy, zagadek i wiele niewiadomych ,które sprawiają ,że czyta się z zapartym tchem. Jest wciągająca i ciężko  się od niej oderwać. W powieści tej wychodzą na jaw tajemnice z przeszłości i zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Okolica pensjonatu skrywa wiele sekretów , tragedii i z rozdziału na rozdział robi się coraz mroczniej. Powieść trzyma w napięciu do  ostatniej strony.

Aneta  Gibek –Wiśniewska- „Wędrowiec i Geniusz”- Autorka powieści umieszcza w fikcyjnych realiach autentyczne historie bohaterów, którzy w pogoni za codziennością zatracili najważniejsze wartości .Książka ta daje każdemu czytelnikowi  wskazówki jak budować swój potencjał życiowy.

Barbara Mientus