spotkanie DKK

Filia w Raszowej

19.03.2019-Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Omawiane książki: Magdalena Witkiewicz- „Pracownia dobrych myśli”, Natasza Socha- „Dziecko last minute”

„Pracownia dobrych myśli”- opisuje  nam ludzkie losy,  z którymi trzeba żyć, ale można je pokonać przyjaźnią , miłością i dobrą  energią przyjaciół, którzy zawsze podnoszą nas na duchu .

Podobnie jak w życiu codziennym, gdzie tkwi siła tam rodzi się  moc, która służy do obdarowywania ,których los się  później  poprawia.

„Dziecko last  minute”- to powieść o  późnym  macierzyństwie zawierająca obawy przyszłej matki. Autorka daje przykłady wielu kobiet, które mimo obaw późnego macierzyństwa mają w sobie wiele

radości. Nie ma idealnego czasu na zostanie matką czy w wieku młodszym czy starszym .Każda kobieta poradzi sobie z wychowaniem dziecka obojętnie w jakim wieku.

nowoci 09.09 022.jpg