Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowie Opolskim

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

spotkanie DKK

Email Drukuj PDF

Filia w Raszowej

23.10.2019-Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Omawiane książki: „Żona na pełny etat”, ”Bądź przy mnie zawsze” Agaty Przybyłek,

, „Anielski kokon” Karoliny Wilczyńskiej.

" Anielski kokon" Karoliny Wilczyńskiej to powieść w połowie filozoficzna, w której autorka zadaje pytania, na które czytelnik sam musi sobie odpowiedzieć. Każdy z nas, podobnie jak bohaterka Olga, pragnie zrozumieć cel swojego istnienia i tym samym przekonuje się, że sfera duchowa jest bardzo ważna. Książka ta jest przeznaczona dla ludzi wątpiących w istnienie aniołów. Autorka dowodzi na przykładzie bohaterki, że anioły istnieją. Olga dostała wiadomość "Zostałaś wybrana, by stać się aniołem".

Autorka swoją książką ukazuje wiele dróg postrzegania świata, gdyż każdy z nas posiada prawo wyboru. Czy wierzyć w anioły i swojego Anioła Stróża, czy wybrać cielesną powłokę?

"Żona na pełny etat" Agaty Przybyłek to opowieść o zwariowanej mężatce Zuzannie i jej mężu Ludwiku, którzy starają się o dziecko. Jest to małżeństwo  pełne miłość i i zazdrości,  w którym niekiedy dochodzi do kłotni ale żeby ją przetrwać trzeba uczciwie postępować wobec siebie. Jest to powieść, przy której można pomarzyć, zrelaksować się i też wzruszyć.

Akcja książki Agaty Przybyłek "Bądź przy mnie zawsze" rozgrywa się na wsi. Bohaterka Laura to magister psychologii, która zakochuje się w młodym rolniku. To opowieść o miłości, przeciwnościach losu, rozczarowaniach i o tym, że zawsze trzeba rozliczać się z przeszłością. Czy zakochani mają szansę na trwały związek i miłość?

Barbara Mientus


 

Szukaj na stronie

Katalog oraz GIG

 

Linki

Grafika losowa

image078.jpg

Statystyki

Użytkowników : 1
Artykułów : 1271
Zakładki : 1
Odsłon : 1426387

Licznik odwiedzin

1120295
DzisiajDzisiaj155
WczorajWczoraj749
Wizyt w tygodniuWizyt w tygodniu3964
Wizyt w miesiącuWizyt w miesiącu8646
Łącznie wizytŁącznie wizyt1120295

Zapytaj Bibliotekarza