spotkanie DKK

Filia w Raszowej

13.09.2016-Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Na kolejnym spotkaniu DKK czytelniczki omówiły książki ;”Obietnica pod jemiołą” Evans Richard Paul ,”I wciąż ją kocham „ Sparks Nicholas

„I wciąż ją kocham”- to powieść w której pojawiają się emocje począwszy od szaleńczej miłości aż po stratę ukochanych osób..Książka ta pokazuje  ludzi zakochanych, którzy nie zawsze umieją się pogodzić z losem i ze swoimi decyzjami. Miłość nie zawsze ma szanse przetrwania ,szczególnie gdy dwojga ludzi dzieli zbyt wielka odległość..Ludzkie uczucia mają duży wpływ na losy człowieka i są one niekiedy czynnikiem decydującym w życiu. Książka pokazuje losy bohaterów i ich przeżycia ,które znajdują odbicie w naszym życiu.

„Obietnica pod jemiołą „- książka jest o miłości młodej kobiety Elise, która została skrzywdzona przez męża .Z tego powodu nie będąc szczęśliwa zamyka się w swoim świecie żyjąc tylko dla pracy. Jednak pewnego dnia jej życie odmienia się za przyczyną nieznajomego mężczyzny- Nicholasa, który składa jej pewną propozycję. Miała bowiem udawać jego dziewczynę a z tego rozwija się miłość a tym samym zmienia się życie obojga bohaterów. Książka jest romantyczna i prosta dla wszystkich czytelników ,którzy szczególnie szukają wątków miłosnych.

Godziny otwarcia - Raszowa