"Dzień z książką: Książka, którą warto przeczytać"

Biblioteka Tarnów Opolski

14.07.2020 roku –„ Dzień z książką: Książka, którą warto przeczytać”.

Po długiej przerwie w bibliotece odbyło się spotkanie, na które zostały zaproszone na prośbę czytelniczek konsultantki  firmy kosmetycznej Mary Kay Panie Katarzyna Sury doradca pielęgnacji i Alina Szczepanczyk Dyrektor Sprzedaży Mary Kay. Firma jest jedną z największych firm kosmetycznych sprzedaży bezpośredniej  i ma w swojej ofercie ponad 200 produktów do pielęgnacji i makijażu. Hitami są odmładzająca linia TIMEWISE oraz  imponująca gama makijażu. Konsultantki  opowiedziały Paniom o składzie i działaniu kremów. Dobierały dla każdej z pań  odpowiednie kosmetyki, które zapewnią twarzy ochronę i nawilżenie skóry. Przypomniały, że pielęgnacja to podstawa, jeśli chcemy utrzymać skórę w jak najlepszym stanie i zadbać o swoje zdrowie. Produkty do pielęgnacji  dzięki zawartej w nich zupełnie nowej technologii ciekłych kryształów, skutecznie radzą sobie ze zmarszczkami, głębokimi liniami i suchością skóry, efekt zmęczenia znika, a zamiast niego, pojawia się pięknie nawilżona, rozjaśniona i ożywiona skóra, która sprawi, że nasze samopoczucie się poprawi.

Bibliotekarki natomiast polecają książkę  Stephani Faber „Kosmetyka naturalna”-  318 recept i przepisów. Autorka poleca wytwarzanie kosmetyków na własne potrzeby z świeżych składników wolnych od środków konserwujących. Domowy wyrób kosmetyków w brew pozorom jest łatwy, a produkty ogólnodostępne.

Monika Silarska

nowoci 09.09 022.jpg