spotkanie autorskie

Filia w Przyworach

9.09.2019 – spotkanie autorskie z Karoliną Wilczyńską

Na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Tarnowie Opolskim - filię w Przyworach odwiedziła autorka książek Karolina Wilczyńska. Na spotkanie przybyli członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki oraz zaproszeni goście: Dyrektor Gminnej Biblioteki Publiczne w Tarnowie Opolskim Monika Silarska i Przewodnicząca Gminnej Komisji Kultury Ewa Szymik.
Karolina Wilczyńska pochodzi z Kielc , gdzie obecnie mieszka i tworzy. Jest autorką m. in. bestsellerowej sagi „Stacja Jagodno” oraz nowej serii powieści „Rok na Kwiatowej”. Autorka po krótkim wstępie postanowiła odwrócić zwyczajowy cykl spotkań autorskich i najpierw poprosiła o pytania a następnie zaprezentowała swoje książki, opowiedziała również skąd czerpie pomysły na coraz to nowe serie. Niewiele jej książek to pojedyncze powieści, większość to właśnie kilkutomowe serie pozwalające nam przez dłuższy czas poznawać ich bohaterów. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Po zakończonym spotkaniu można było zakupić książki autorki opatrzone dedykacją i autografem.
Udział wzięło 20 osób
Wieszołek Zygryda