spotkanie DKK dla dzieci

Styczeń- luty 2017- spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci

Na pierwszym spotkaniu zostały przeczytane i omówione książki Agnieszki Frączek „Żaba w kaloszach”, „Bocian nauczyciel”, Wiesława Drabika „Weronika ma chomika” oraz z serii „Truskawkowe ciastko”  opowiadanie „Słoneczne szaleństwo”. Książki te to zabawne historyjki, dzięki którym dzieci uczą się cierpliwości, spostrzegawczości, a także dowiadują się, że najważniejsza w życiu jest przyjaźń. Na drugim spotkaniu poznaliśmy dzielnego psa Kaktusa głównego bohatera opowiadania Barbary Gawryluk pt. „Kaktus, przygody wiernego psa”. Kaktus był najlepszym przyjacielem małej Weroniki, odważnym, pomocnym i niczego nie oczekiwał w zamian za swoje przywiązanie do dziewczynki. „Opowieści do poduszki” Wojciecha Widłaka to opowiadanie, które omawialiśmy na trzecim spotkaniu. Jest to rozmowa pewnej dziewczynki Kasi ze swoją poduszką. Przepiękne historyjki do czytania dzieciom przed snem.

Poniedziałek zamknięte
Piątek Zamknięte