lekcja biblioteczna

Filia w Przyworach.

22.09.2015 - lekcja biblioteczna – zawód leśnik.

Dnia 22.09.2015 roku odbyła się lekcja biblioteczna dla dzieci z Publicznego Przedszkola w Przyworach, które przyszły wraz z dyr. Moniką Cichoń i opiekunką grupy mgr Anną Kowol. Tym razem na lekcję o zawodach  został zaproszony pan Waldemar Wilk z  Zielonego Centrum Edukacji Przyrodniczej w Opolu, który jest również Radnym w Gminie Tarnów Opolski. Gość przeczytał dzieciom bajkę „Królowa lasu” Karoliny Skrzyniarz. Następnie omówił  zasady zachowania się w lesie, zbierania grzybów oraz opowiedział o zwierzętach, które zamieszkują nasze lasy. Na zakończenie dyr.  Monika Cichoń wręczyła panu Wilkowi podziękowanie za przeprowadzoną lekcję , a jeden z przedszkolaków wręczył laurkę z podpisami dzieci.

Monika Silarska

nowoci 09.09 023.jpg