spotkanie DKK dla dzieci

Luty 2020 – spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci.

W lutym odbyły się dwa spotkania Dyskusyjnego Klubu książki dla dzieci.

Na pierwszym z nich (04.02.) z okazji zbliżających się Walentynek rozmawialiśmy na tematy dotyczące przyjaźni międzyludzkiej, m.in. Jak okazać, że kogoś lubimy? Kim jest przyjaciel? Czy chcemy być kochani i dlaczego? Następnie czytaliśmy oraz przeglądaliśmy książki dotyczące przyjaźni. Następnie każdy uczestnik wykonał swoją kłódkę, nietypową, bo zrobioną z papieru, wewnątrz której napisał coś miłego osobie, którą bardzo lubi.

Ostatni wtorek miesiąca spędziliśmy bardzo kreatywnie. Zaczęliśmy od wykonania pracy plastycznej. Do tego celu użyliśmy papierowych talerzyków, patyczków do lodów, farbek oraz kartek papieru. Następnie każdy uczestnik wybrał ulubioną książeczkę z półki i ją przeczytał, a później uczestniczyliśmy wspólnie w różnych grach ruchowych.

Dziękujemy za przybycie!

nowoci 09.09 016.jpg