Laudacja dla książki – rozstrzygnięcie konkursu

Uczestnicy wraz z moderatorem Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych działającego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tarnowie Opolskim Filia w Nakle zajęli II miejsce w konkursie pt. „Laudacja dla książki”, który został zorganizowany przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Opolu i  współfinansowany przez Instytut Książki w Warszawie. W nagrodę otrzymaliśmy sporą ilość książek, dostępnych dla wszystkich czytelników, torby dla każdego uczestnika Dyskusyjnego Klubu Książki oraz oficjalny dyplom wręczony moderatorce osobiście przez pana Łukasza Brudnika - koordynatora projektu Dyskusyjne Kluby Książki województwa opolskiego oraz instruktora Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu ds. komputeryzacji bibliotek.

Bardzo dziękujemy za wyróżnienie!

Zapraszamy wszystkich czytelników po nowe lektury.