Ferie w bibliotece

28.01.2019 - 08.02.2019 - ferie zimowe

W  Gminnej Bibliotece Publicznej filia w Nakle w dniach 28.01.2019 r. – 08.02.2019 r. odbyły się ferie zimowe zorganizowane we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarnowie Opolskim dla dzieci chcących wspólnie poczytać książeczki, uczestniczyć w grach zespołowych oraz w wykonywaniu prac plastycznych. Zostały przeczytane fragmenty książek „Zimowe przygody Jeżyka spod Jabłoni” Alicji Ungeheuer – Gołąb oraz „Kicia Kocia. Zima” Anity Głowińskiej, po czym dzieci wykonały swoje bałwankowe prace plastyczne. Na kolejnym spotkaniu zostały omówione zasady bezpiecznego poruszania się na drodze, poparte przykładami oraz ilustracjami z książek. Dzieci wykonały następnie wspólną panoramę miasta, a dodatkowo odbyły się zabawy ruchowe pokazujące bezpieczne poruszanie się na jezdni. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również prace walentynkowe, podczas których uczniowie wykonali serduszka z życzeniami dla bliskiej osoby. Atmosfera na zajęciach była zawsze bardzo pozytywna. DZIĘKUJEMY.