nagroda

28.02. 2018 - Nagroda Instytutu Książki dla Dyskusyjnego Klubu książki dla dzieci

w Nakle za 2017 rok

Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci w Nakle został wyróżniony przez Instytut Książki w Warszawie w konkursie na recenzję rysowaną. Wyróżnienie zostało przyznane za przesłanie w 2017 na konkurs najwięcej prac.

Klub działa przy bibliotece w Nakle od paru już lat. Spotykają się w nim dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Na każdym z nich pani bibliotekarka czyta dzieciom książkę, a następnie dzieci dyskutują co się w niej podobało, a co nie. Obecnie do klubu należy około 12 dzieci.

Cieszymy się i gratulujemy dzieciom, ponieważ to ich ilustracje do przeczytany książek zostały wysłane do Instytutu Książki.

zdjecia-0090.jpg